Kedi yanlışlıkla posta yoluyla bir paketle gönderildi, 6 gün susuz ve yiyeceksiz kaldı

Kedi, bir paketle birlikte bir kutuya saklandı ve evden 1.100 km uzağa götürüldü.
Utah eyaletinin (ABD) bir sakini, kedisini yanlışlıkla bir Amazon deposuna postaladı

Kapalı kutuda 6 gün geçiren kedi

Bundan sonra neredeyse bir hafta boyunca hayvanı bulmaya çalıştılar ve hatta şehrin her yerine broşürler astılar. Aramalar başarısız oldu. Ancak birkaç gün sonra hayvanların sahipleri Kaliforniya’daki bir veteriner kliniğinden bir telefon aldı. Anlaşıldığı üzere, kedinin sahiplerine ulaşmanın mümkün olduğu bir mikroçip vardı.

Galena altı gün boyunca yiyecek ve su olmadan bir kutuda mahsur kaldı. Brandi adlı bir Amazon çalışanı, kediyi memleketinden 1.050 km uzaklıktaki Kaliforniya’daki bir depoda bulduğunda kutudan kurtardı. Hayvanın bakımını üstlendi ve ertesi gün Galena’yı veterinere götürdü.

Hostes, ilk başta olup bitene inanmadığını, bunun bir şaka ya da eşek şakası olduğunu düşündüğünü itiraf ediyor.

Sahipleri, Galena’nın Amazon’un deposundaki bir kutuda bulunduğunu öğrenir öğrenmez Kaliforniya’ya uçak bileti rezervasyonu yaptırdılar ve evcil hayvanı eve götürdüler.

Kedinin sahibi Kaliforniya’daki veteriner kliniğindeki toplantıyla ilgili olarak “Muhteşem bir buluşmaydı! Galena’yı tekrar elime aldığımda titremesi anında kesildi ve kollarımda rahatladı” dedi. “Kilo vermesine ve biraz susuz kalmasına rağmen kan testleri normaldi ve tamamen zarar görmemişti.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x